kosmetika_cenik
Praha 2, Vinohrady

Ceník Permanentní MAKE-UP

Permanentní
make-up

Momentálně je služba nedostupná !

 • MICROBLADING

  3500 Kč
  Microblading je šetrná metoda s přirozeným výsledkem. Unikátní metoda s přirozeným efektem, která je založena na preciznosti provedení práce a využití kvalitních pigmentů. Po první aplikaci je nutné dojít zhruba po 6-8 týdnech na korekci, kdy se opraví veškeré nedokonalosti, zvýrazní pigment v kůži. Výdržnost microbladingu je zhruba 1-1,5 roku, po té je nutné microblading obnovit. Cena zahrnuje balíček následné péče. Korekce 6-8 týdnů 1000 Kč.
 • MICROBLADING & Shading

  4500 Kč
  Microblading a Shading je šetrná metoda s přirozeným výsledkem. Jedná se o manuální zakreslování chloupků a následného stínování obočí. Unikátní metoda s přirozeným efektem, která je založena na preciznosti provedení práce a využití kvalitních pigmentů. Po první aplikaci je nutné dojít zhruba po 6-8 týdnech na korekci, kdy se opraví veškeré nedokonalosti, zvýrazní pigment v kůži. Výdržnost microbladingu je zhruba 1-1,5 roku, po té je nutné microblading obnovit. Cena zahrnuje balíček následné péče. Korekce 6-8 týdnů 1000 Kč.
 • Powder brows

  4500 Kč
  Pudrové obočí je technika pro přirozené a zároveň upravené obočí. Tato procedura je prováděna s pomocí strojku a jeho stínováním. Při této technice lze přizpůsobit sytost obočí a působí jako příjemně nalíčené obočí bez ostrých hran! Po první aplikaci je nutné dojít zhruba po 6-8 týdnech na korekci, kdy se opraví veškeré nedokonalosti, zvýrazní pigment v kůži. Výdržnost pudrového obočí je zhruba 1,5- 2 roky, po té je nutné obočí obnovit. Cena zahrnuje balíček následné péče. Korekce 6-8 týdnů 1000 Kč.
 • Mikropigmentace rtů

  5500 Kč
  Permanentní make- up rtů je technika, která se provádí pomocí speciálního přístroje pro mikropigmentaci obočí či linek. Mikropigmentací lze opravit tvar rtů, dodat barvu, zvýraznit konturu, srovnat asymetrie a nedokonalosti v oblasti rtů. Po ošetření rty nastanou svůdnějšími tím nejpřirozenějším způsobem. Společně vybereme nejvhodnější barvu pro Vás, lze vybrat buďto výraznější , či maximálně jemnou barvu . Po první aplikaci je nutné dojít zhruba po 6-8 týdnech na korekci, kdy se opraví veškeré nedokonalosti, zvýrazní pigment v kůži. Výdržnost mikropigmentace rtů je zhruba 1,5- 2 roky, po té je nutné mikropigmentaci obnovit. Po zahojení jsou rty o 50% světlejší. Cena zahrnuje balíček následné péče. Korekce 6-8 týdnů 1000 Kč.
 • Linka v meziřasové linii

  2500 Kč
  Linky v meziřasové linii, je nejpřirozenější technika k zvýraznění Vašich očí. Vaše oči tak stanou výraznější a můžete se pyšnit svůdným pohledem. Linky se provádí pomocí speciálního přístroje pouze v meziřasové linii, a tak vznikne maximální přirozenost ! Po první aplikaci je nutné dojít zhruba po 6-8 týdnech na korekci, kdy se opraví veškeré nedokonalosti, zvýrazní pigment v kůži. Výdržnost linek je zhruba 3-5 let, po té je nutné linky obnovit. Cena zahrnuje balíček následné péče. Korekce 6-8 týdnů 1000 Kč.
 • Stínované oční linky

  3500 Kč
  Stínované oční linky Vám dodají neustále upravený vzhled. Linka v meziřasové linii Vám zvýrazní a rozjasní oči, a vystínovaná linka Vám dodá větší objem a hustotu řas. Pomocí stínu lze vizuálně změnit tvar očí. Stín se nejčastěji provádí černou barvou, nebo hnědou. Po první aplikaci je nutné dojít zhruba po 6-8 týdnech na korekci, kdy se opraví veškeré nedokonalosti, zvýrazní pigment v kůži. Výdržnost linek je zhruba 3-5 let, po té je nutné linky obnovit. Cena zahrnuje balíček následné péče. Korekce 6-8 týdnů 1000 Kč. Korekce 6-8 týdnů 1000 Kč.