kosmetika_cenik
Praha 2, Vinohrady

Nutriční poradenství

Alexandra
Štěrbová

Jsem Alexandra Štěrbová vystudovala jsem Vyšší odbornou školu nutričního terapeuta se sedmiletým vzděláním. Mám praxi z několika pracovišť v nemocnicích, a i v ambulancích.

Proč
nás navštívit?

Pomohu vám zdravě zhubnout bez jakýkoliv léků, operací či jojo efektu. Nastavím vám vyvážené parametry individuálně na každého klienta. Kalorický příjem – bílkoviny, tuky a sacharidy. Na vstupní konzultaci dostanete edukační materiály, které vám pomůžou ze začátku v orientaci potravin a skladbě jídelníčku. Dozvíte se vaše složení těla % tukové hmoty, % svalové hmoty, % vody v těle a viscerální tuk.

Nepracuji se žádnými doplňky stravy. Zaměřuji se na kvalitní běžně dostupné potraviny. Nesestavím vám jídelníček, ale pomohu s dlouhodobým udržením zdravého životního stylu.

 • Vstupní konzultace

  390 Kč
  Nezávazná vstupní konzultace, délka trvání 45 min, zahrnuje měření na Tanině, změříme vám složení těla ( % tělesného tuku, % svalové hmoty, % vody v těle a viscerální tuk. Dále zahrnuje rozbor vašeho současného jídelníčku. Nastavení jednotlivých makronutrientů. Celkový kalorický příjem - bílkoviny, tuky, sacharidy.
 • Balíček konzultací

  3000 Kč
  Tento balíček zahrnuje pět konzultací. První vstupní konzultaci, měření na Tanitě, změříme vám složení těla ( % tělesného tuku, % svalové hmoty, % vody v těle a viscerální tuk. Dále zahrnuje rozbor vašeho současného jídelníčku a nastavení jednotlivých makronutrientů. Při druhé konzultaci vás převážíme a zhodnotíme složení těla. Porovnáme potraviny vhodné a méně nevhodné. Probereme, jak vám vyhovuje nastavení jídelníčku. Ve třetí konzultaci vás naučím, jak se orientovat v etiketách a ulehčím vám nakupování potravin. Další dvě konzultace jsou určené pro přeměření a zhodnocení složení vašeho tělo.
 • Rezervace
 • ,+420 606 459 101

  nutriční poradenství