kosmetika_cenik
Praha 2, Vinohrady

Ceník kosmetiky

Valentýna

KOSMETIKA

kosmetická ošetření a zákroky VALENTÝNA ŘÍHOVÁ

 • CORRECTIVE Anti Age protivráskové ošetření

  1290 Kč
  Jde o kosmetické ošetření , které odstraňuje i ty nejhlubší vrásky, omlazuje celkový výraz a obnovuje pevnost a mladistvý vzhled pokožky. Toto kosmetické ošetření zpomaluje svalové kontrakce, dodává pokožce objem a vyplňuje prázdná místa způsobená hlubokými vráskami. Dále zlepšuje stavbu buněk a stimuluje regenerační procesy tkáně , které omlazují pokožku a normalizují její celkový vzhled. Doporučený věk od 40 let. vzhled. Doporučený věk od 40 let. Doba ošetření cca70 min.
 • GLOBAL LIFT Anti Age

  1290 KČ
  Globální lifting, který znovu definuje klíčové partie obličeje : KONTURY, KRK, TVÁŘE . Zlepšuje fungování buňek zodpovědných za sílu a pevnost tkání. Jedná se o globální strategii proti známkám stárnutí , s cílem dosáhnout efektu remodelace obličeje. Obličej znovu získá souměrnost a dojde ke zmenšení dvojité brady u zralé pleti. Doporučený věk od 40 let. Doba ošetření cca 70 min
 • VITAMIN C prozáření pleti a Anti Age

  1290 Kč
  Intenzivní kosmetické ošetření s vitamínem C a výtažek z granátového jablka. Vysoce účinné při léčbě slunečních spálenin a dalších zánětlivých onemocnění pokožky jako je akné, lupénka, pooperační jizvy. V koncentraci vyšší než 5% kyselina askorbová omezuje nadměrnou pigmentaci a zeslabuje skvrny. Dodává pokožce zářivost a zesvětlení, normalizuje prostupnost kapilár a obecně zlepšuje žilní tonus. Doba ošetření cca 70 min.
 • POWER RETINOL

  1290 Kč
  Kosmetické ošetření s čistým retinolem. Čistý retinol, vynikající omlazující látka, schopná opravit a obnovit strukturu pleti a navrátit kvalitu mladé pleti. Jeho úkolem je omlazovat pleť zestárlou z přirozených příčin nebo působením slunce ( fotostárnutí) Doba ošetření cca 70 min .
 • AQUATHERM

  1190 Kč
  Normalizační ošetření pro citlivou pleť. Citlivá pleť vyžaduje každodenní péčí s kvalitní kosmetikou určenou právě pro citlivou pleť. Ta snižuje zčervenání, nadměrné vysušování a alergické reakce pokožky. Kosmetické ošetření AQUATERM pleť zklidní a dodá jí potřebnou výživu, zároveň navodí příjemný pocit pohody. Doba ošetření cca 70 min.
 • HYALURONIC

  1190 Kč
  Intenzivní hydratační kosmetické ošetření s kyselilinou hyaluronovou. Profesionální kosmetické ošetření pro hloubkovou hydrataci s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Obnovuje optimální hladinu hydratace pokožky. Napomáhá udržet v pleti potřebné tekutiny. Výrazně omlazuje suchou a velmi suchou pleť. Doba ošetření cca 70 min.
 • CLEAR BALANC

  990 Kč
  Normalizační kosmetické ošetření seboreických typů pleti. Doba ošetření cca 50 min.
 • DERMAPEEL

  1190 Kč
  Kosmetické ošetření pro mastnou , problematickou , aknozní pleť, viditelně stahuje rozšířené pory a okamžité řeší nedokonalosti pokožky. Doba ošetření cca 50 min.
 • RGnerin

  1490 Kč
  Prémiové profesionální ošetření s botoxovým účinkem. Doba ošetření cca 70 min.prémiové profesionální ošetření s botoxovým účinkem. Je vhodně pro všechny typy pleti, včetně smíšené . Doporučený věk od 40 let. Výsledek - vyplněné vrásky a viditelně mladší a rozjasněný obličej - pružnější pleť - obnovená hustota obličeje - za 1 měsic obličej mladší o 7 let Typ: pro dosažení nejlepších možných výsledku ošetření RGnerin je třeba ho kombinovat s produkty na domácí péči z řady RGnerin. Produkty na domácí péči můžete zakoupit u nás ve studiu . Doba ošetření cca 70 min.
 • ROYAL JELLY

  1190 Kč
  Kosmetické ošetření pro obnovu pleti na bázi mateří kašičky. Kosmetické ošetření je vhodné pro suchou, citlivou a normální pleť. Mateří kašička obnovuje ochranný štít pleti a stimuluje přirozenou obranyschopnost . Doba ošetření cca 70min .
Valentýna

Doplňkové
kosmetické služby

Doplňkové kosmetické služby k jakému koli kosmetickému ošetření nabízíme za 50% ceny.

 • Úprava obočí

  150 Kč
 • Barvení obočí

  190 Kč
 • Úprava a barvení obočí

  290 Kč
 • Barvení řas

  190 Kč
 • Rezervace
 • ,+420 775 034 931

  na kosmetiku
 • ON-LINE rezervace termínu návštěvy k Valentýně:

  Červenec 2024
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4