Jak dlouho trvá prodloužení řas?

Jak dlouho trvá prodloužení řas?

Záleží to na několika faktorech:
⠀⠀
✔️na počtu nalepovaných řas a zvolené technice.
✔️na hustotě řas zákaznice (na horním víčku jednoho oka se počet řas může lišit od 100 do 150).
✔️na teplotě v místnosti a vlhkosti, která ovlivňuje rychlost schnutí lepidla na řasy.
⠀⠀
K samotnému prodlužování přidejte odstranění předchozí práce, čištění a přípravu řas na prodloužení. A délka aplikace nových řas se pohybuje mezi cca. 1,5 až 3 hodinami.
⠀⠀
Pokud spěcháte, doporučuji všechny podrobnosti postupu probrat předem. O požadovaném objemu a tvaru řas mi můžete napsat, ráda Vám poradím s délkou a tloušťkou řas. Neváhejte a ptejte se, co vás zajímá.

 

Jak aplikace řas probíhá ?
⠀⠀
Na každé oko se aplikuje minimálně 100 kusů řas. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 1 – 2 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte.
Aplikujeme klasické řasy černé v délce 7mm až 15 mm v různých stupních zakřivení.
⠀⠀
Nejprve Vás pohodlně uložím tak, aby, jste se cítila pohodlně a po té přijdeme k samotné aplikaci. Spodní víčko Vám přikryju ochrannou gelovou podložkou polštářkem, která zároveň vyživují Vaše oční okolí. Při aplikaci umělých řas se lepí jednotlivé syntetické řasy přímo na Vaši přírodní řasy. Používám speciální lepidla, které jsou velmi odolné a díky nímž, Vám řasy vydrží déle. Právě díky tomuto lepidlu se nemusíte nijak omezovat! Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a relaxační.